Hydroizolace

Materiály

Používáme pouze prvotřídní materiály od firem Fatra, Protan, Sika nebo Alkorplan.

Hydroizolace plochých střech

Pro hydroizolaci plochých střech používáme především fóliový hydroizolační systém FATRAFOL-S. Je vhodný pro hydroizolaci budov s plochou nebo mírně šikmou střechou na stavbách obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských nebo sportovních.

Střešní systém FATRAFOL-S podle typu hydroizolační fólie může být kladen na všechny běžné podklady a to jak u novostaveb, tak při opravách, rekonstrukcích a modernizacích starších objektů.

Hydroizolace spodních staveb

Spodní stavby, jako jsou základy domů, izolujeme fóliemi Fatrafol 803. Tato homogenní hydroizolační fólie z PVC-P je určena k izolaci proti agresivní vodě či radonu. Vyznačuje se výbornou ohebností a možností vtlačení cizího předmětu bez proražení a neprorůstavosti kořenů.

Fólie FATRAFOL 803 je vhodná k izolacím vodních staveb, tunelů, zemních nádrží, jímek, zemědělských staveb a úložišť průmyslových produktů.

Hydroizolace bazénů a jezírek

Pro tento druh hydroizolací používáme nejčastěji fólie Alkorplan. Tyto fólie jsou stabilizovány proti vlivu UV záření a vykazují vysokou stálost barevného odstínu. Fólie Alkorplan jsou odolné proti hnilobě, plísním a odpuzují mikroorganizmy.

Fólie ALKORPLAN najdou uplatnění při realizacích bazénů, rodinných domků, koupališť nebo plaveckých bazénů.

Hydroizolace teras a balkonů

Při hydroizolaci teras a balkonů máme dobré zkušenosti s fóliemi Fatrafol 810. Tyto pevné (vyztužené), protiskluzné hydroizolační fólie jsou určené pro izolaci konstrukcí typu balkon či terasa. Fólie jsou na bázi PVC-P se zabudovaným skleněným rounem.

Dalším velmi kvalitním materiálem je norský výrobek pochozí fólie Protan GT 2,4 mm. Pochozí znamená, že na tuto fólii už není třeba žádná další vrstva kvůli mechanickému poškození, což je finančně výhodné.

Vrchní strany fólií jsou opatřeny speciálním protiskluzovým dezénem, odolávájí UV záření a mohou být vystaveny přímým povětrnostním vlivům.

Copyright 2024 IzolacePM Tvorba webových stránek od  Tvorba webových stránek